Cansu Tosun’un Babasını Serenay Sarıkaya’nın Annesiyle Olan İlişkisi Yüzünden Sildiği İddia Edildi

Geçtiğimiz hafta gündeme bomba gibi düşen haberlerden bir tanesi de Serenay Sarıkaya’nın annesi ile, Cansu Tosun’un babasının birlikte olduğuydu. Serenay Sarıkaya’nın annesinin bekar olmasının yanı sıra, Cansu Tosun’un babasının hala evli olması duyanları şaşkına çevirdi. Cansu Tosun ise babası hakkında ilk kez yorum yaptı…

Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan ve Cansu Tosun’un babası Kenan Tosun, geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda birlikte görüntülenmişti.

Magazin gündemine bomba gibi düşen bu görüntülerin ardından yasak aşk iddiaları ortalığı sarmaya başlamıştı. Serenay Sarıkaya’nın annesinin hayatında kimse olmasa da, Cansu Tosun’un babası Kenan Tosun hala Serpil Tosun ile evli.

Nişantaşı’nda sarmaş dolaş görüntülenen ikili hakkında araştırdıkça daha da dikkat çeken detaylar ortaya çıkmaya başlamıştı.

Seyhan Ümran ve Kenan Tosun’un yazlıkta kapı komşusu olduğu detayı mesela… Bu da iddiaları güçlendiren başka bir nokta oldu.

Ardından Badassnews, kapı komşuları Kenan Tosun’un sevgilisi Serpil Tosun ve Ümran Seyhan’ın sarılmış oldukları bir pozu paylaşmıştı.

Bu iddialar ilk olarak Badessnews isimli Instagram hesabında paylaşılmıştı. Fotoğraf da yine aynı hesap tarafından meraklılara gösterildi. Söylenilere göre Serpil Tosun ve Ümran Seyhan yakın arkadaşlarmış.

Gündem yasak aşk iddialarıyla çalkalanırken Serpil Tosun sonunda dayanamamış ve konu hakkında isyan etmişti.

Başlangıçta göndermeli şarkılar, alıntılı sözler paylaşan Serpil Tosun; TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına mesaj atarak ihanet iddialarını doğrulamıştı. 

‘İddialar doğru. Herkesi Allah’a havale ediyorum.’

Tabii hal bu olunca olayın değdiği iki isim daha var; Cansu Tosun ve Serenay Sarıkaya. Öğrendiklerimize göre Cansu Tosun bu konu yüzünden bir hayli keyifsizmiş.

Geçtiğimiz gün muhabirlerin kendisine bu konu hakkında soru sormasının ardından, konuyu geçiştiren ve kapatan Cansu Tosun ‘Bu mesleği ben seçtim, bana benimle ilgili sorular sorabilirsiniz.’ diyerek soru soranları terslemiş.

İddialara göre Cansu Tosun, babasının yasak aşk haberleri sonrası yüzünü bile görmek istemiyor!

Magazinde yer alan iddialara göre Cansu Tosun, annesi Serpil Tosun’un bu süreci atlatması için yanındaki en büyük destekçisi oldu. Diğer yandan babası Kenan Tosun ile bağlarını da tamamen kopardı ve görüşmeyi de reddediyor.

Serenay Sarıkaya ise bu konu hakkında hiçbir açıklamada bulunmadı.

Siz bu konuda neler düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir