Ata Demirer ile gazino günleri başlıyor

Ata Demirer, Türk sanat müziğinden operaya, türkülerden pop müziğine, tavernadan arabeske kadar geniş bir repertuvar ve kahkaha dolu hikayeleriyle sahnelere geri dönüyor. Ata Demirer’e sahnede yine usta müzisyen Taşkın Sabah yönetiminde ki orkestra eşlik ediyor. Stand-up, film, albüm ve dizi projeleri ile ilklerin öncüsü olan Ata Demirer’den 2024 yılının ilk müjdesi geldi!

Komedi Gazinosu formatını günümüzde ilk kez sahnelere taşıyan, mizahın yıldız ismi Ata Demirer, Türk sanat müziğinden operaya, türkülerden pop müziğine, tavernadan arabeske kadar geniş bir repertuvar ve kahkaha dolu stand-up gösterisiyle ‘Ata Demirer Gazinosu’nu yeniden seyirciyle buluşturuyor. Sahnelenmeye başladığı günden bugüne kapalı gişe sergilenen Ata Demirer Gazinosu, yeni şarkılar, yeni şakalar ve unutulmayan klasikleri ile yeniden sahnede. Ata Demirer, şakalarıyla seyirciye kahkahalar attıracak, bir yandan da özenle seçilmiş repertuvarı ile unutulmaz bir müzik şöleni yaşatacak!

ATA DEMİRER GAZİNOSU İLE MÜZİK TÜRLERİ ARASI YOLCULUK

Geçtiğimiz yıl yayınlanan Bursa Bülbülü soundtrack albümüyle radyolarda en çok çalan, dillere pelesenk olan şarkılarıyla müzik listelerinde de 1 numaraya yerleşen Demirer, ‘Ata Demirer Gazinosu’da; geniş bir repertuvardan oluşan setlisti ile seyircisini her şarkıda müzik türleri arasında yolculuğa çıkaracak.

ETKİNLİK TAKVİMİ

16 Şubat Ata Demirer Gazinosu (Tükendi) – Zorlu PSM – Turkcell Sahnesi, İstanbul

22 Şubat Ata Demirer Gazinosu (Satışta) Zorlu PSM – Turkcell Sahnesi, İstanbul

15 Mart Ata Demirer Gazinosu (Satışta) Zorlu PSM – Turkcell Sahnesi, İstanbul

20 Mart Ata Demirer Gazinosu (Satışta) Bostancı Gösteri Merkezi, İstanbul

22 Mart Ata Demirer Gazinosu (Satışta) Congresium Ankara, Ankara

23 Mart Ata Demirer Gazinosu (Satışta) Congresium Ankara, Ankara

1 Nisan Ata Demirer Gazinosu (Satışta) Zorlu PSM – Turkcell Sahnesi, İstanbul

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir