Her Dil Darbesinde Çok Daha Fazla Keyif Almayı Garantileyen 10 Oral Pozisyonu

Partnerinize unutulmaz bir oral seks deneyimi yaşatmak isteyenler buraya! Mükemmel bir oral seks için deneyebileceğiniz sayısız farklı pozisyon var. Yeni şeyler denemek ve partnerini şaşırtmak isteyenler için en beğendiklerimizi listeledik, hazırsak haydi bir göz atalım!

1. Face sitting

‘Face sitting’ kelimesini daha önce duydunuz mu? Bu pozisyonu denemek için sırt üstü uzanın ve partnerinizden yüzünüze oturmasını isteyin. Özellikle seks sırasında kontrolü partnerinize vermekten hoşlanıyorsanız ve partneriniz yatakta baskın olmayı seviyorsa bu pozisyon tam size göre!

2. Denemeyen kaldı mı? 69!

En bilinen seks pozisyonlarından olan 69 için çiftler birbirlerine ters gelecek şekilde yerleşirler ve her ikisi de karşılıklı oral seks yapar. Aynı anda hem zevk vermek hem de zevk almak için mükemmel bir pozisyondur ve heyecanınıza heyecan katar.

3. Örümcek Adam

Yine derin bir pozisyon olan örümcek adam için yatağınıza sırt üstü uzanın. Bu sırada partneriniz de ayakta olmalı ve başınızın arkasına doğru geçerek size doğru eğilmeli. Burada onu kollarından ve gövdesinden tutarak kendinize çekebilirsiniz!

4. Gözler kapalı!

Seks sırasında partnerinizin gözlerini bağlamayı denediniz mi? Henüz denemediyseniz oral seks sırasında yapmayı deneyin. Onu rahat edeceği bir koltuğa alın ve gözlerini bağlayın. Dizlerinizin önüne gelerek oral sekse başlayın ve bir yandan saçlarınıza ve başınıza dokunmasına izin verin.

5. Deep Throat

Partneriniz erkekse deep throat için sırt üstü uzanın ve resimdeki gibi üstünüze gelmesini isteyin. Burada erkeğin elleri yerde olmalı ve ağzınıza ileri geri hareketler yaparak oral seksi o yönlendirmeli. Oral seksi daha yoğun sevenler için harika bir pozisyon olabilir, ancak bu pozisyonun üstteki erkeği çok yoracağını garanti edebiliriz. 🙁

6. Zeus pozisyonu

Adını bilmesek de zeus poziyonu en yaygın ve bilinen oral seks pozisyonlarından bir tanesi, üstelik oldukça kolay. Partneriniz ayaktayken dizlerinizin üzerine gelin, yaparken gözlerine bakmayı unutmayın! Bu sırada partnerinizden saçlarınızla ve yüzünüzle oynamasını isteyin.

7. Upside – down

Bu pozisyon da tıpkı 69 gibi çifte haz almak için mükemmeldir… Upside down için partnerinizin ayağa kalkıp sizi ters çevirmesi gerekir, böylece ikiniz de birbirinize zevk verebilirsiniz! Ancak fazlasıyla güç gerektirir aman dikkat beli sakatlamayalım…

8. The Swiper

Partneriniz sırt üstü uzanırken bacaklarının arasına geçin ve her dil darbesiyle onu göklere çıkarın! Bunu yaparken gözlerine bakın ve ellerinizi bacaklarında dolaştırmayı deneyin. Doğru açıyı yakalamak için partnerinizin belinin altına yastık koymayı deneyebilirsiniz

9. Doggy oral

Klasik doggy pozisyonuna çok benziyor değil mi? Bu pozisyon için partnerlerden biri doggy pozisyonuna gelip kalçasını kaldırır ve diğer partner kalçasının arkasından geçerek oral seks yapmaya başlar. Eğer seks sırasında göz teması kurmaktan hoşlanmıyorsanız bu pozu deneyebilirsiniz.

10. Deep V

Kadın partneri olanlar mutlaka denemeli! Bu pozisyon için partnerinizin bacaklarını yukarı kaldırın ya da omzunuza atmasını isteyin. Sonrasında bacaklarına hafif öpücükler kondurarak başlayın ve vajinasının farklı noktalarına dilinizle uyarmayı deneyin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir