Bu Nasıl Senaryo? Kızılcık Şerbeti’nde Zorla Evlendirilen Nursema’nın Gerdek Gecesi Sahnesi Gündem Oldu!

Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör’ün başrolünde yer aldığı Kızılcık Şerbeti dizisi Show Tv ekranlarına damga vurmaya devam ediyor.

Başörtüsü sahneleriyle sıkça konuşulan Kızılcık Şerbeti’ne damga vuran birçok sahne oldu biliyorsunuz ki. Alkolsüz kolonya sahnesi de bir o kadar dikkat çekti.

Adından sıkça söz ettiren dizi sosyal medyayı çalkalamaya devam ediyor. Dün akşamki bölünde ailesinin zoruyla sevmediği biriyle evlendirilen Nursema’nın başına gelenler hepimizi ağlattı.

Gönlü Umut’ta olan Nursema, babasının arkadaşına yıllar önce verdiği bir sözden dolayı zorla nikah masasına oturtuldu.

Annesine “Beni bırakma” sözleriyle yardım çığlıkları atan Nursema ile evlendiği adamın gerdek gecesi sahnesi ise izleyenlerin boğazını düğümledi.

Herkesin evine gitmesinden sonra sevmediği adamla yalnız kalan Nursema, evliliği istemediğini söyledi. İbrahim bu duruma son derece öfkelendi.

Eşiyle tartışmaya başlayan Nursema, “Bana dokunma” diyerek cama çıktı. Öfkeden deliye dönen İbrahim ise cama çıkan Nursema’yı “Ölmek mi istiyorsun?” diyerek aşağı attı.

İzleyenleri adeta dumura uğratan sahne eleştirilerin hedefi oldu. Kadın cinayetlerinden, zorla yapılan evliliklerden yıldığımız şu günlerde yayınlanan sahneye tepkiler çığ gibi büyüdü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir